Proč právě My?

 • spolupracujeme výhradně s osvědčenými výrobci
 • tradiční výroba s 15 letou praxí
 • kvalitní vstupní materiál, od kterého se odvíjí vysoká kvalita výrobku.
 • kompletní servis

 

 

 

KONTAKTY

InCompany s.r.o.
Na Valech 815/1a
400 01, Ústí nad Labem - Bukov
tel: Daniel Polívka +420777223957
info@incompany.cz
IČ: 02612241, DIČ: CZ02612241
č.ú.3533775339/0800 Česká spořitelna a.s.

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 45 875 Kč
Naše cena 27 708 Kč
Naše cena 12 693 Kč

NOVINKY

arr3Zemní vrutyKomletní přehled zemních vrutů včetně všech potřebných doplňků za skvělé ceny naleznete zde.... arr3Akční výprodej vzorkůAkce - výprodej vzorků Krbová kamna MELAND béžová... arr3Nová vzorkovnaNavštivte naši vzorkovnu! Vážení zákazníci. Rádi bychom Vás informovali, že jsme pro Vás otevřeli...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 39 795 Kč
Naše cena 9 339 Kč
Naše cena 20 778 Kč

FOTOGALERIE


Zahradní chatky

Zahradní chatka již není boudou na úschovu zahradního nářadí, ale stala se plnohodnotným víkendovým domečkem s obytným i hospodářským využitím. V současnosti je zahradničení hobby, kterému zejména městský člověk věnuje chvíle volného času přes týden i o víkendech. Pěstování ovoce a zeleniny, ale také péče o kousek vlastní rekreační zahrady či upravené přírody se pro mnohé stalo módou i životním stylem, některým nahrazuje dovolenou a pro dalších je pobyt mezi zahrádkářskou komunitou náhradou za nejednou vzdálenou rodinu.

 


Podle p
ožadavků rozdělujeme chatky do 3 základních skupin a to:

Nářaďové chatky

• tyto chatky zákazníci využívají hlavně k uskladnění a uzamčení zahradního nářadí. Jsou to jednoduché dřevostavby s užitnou plochou od 1,2 m2 do 9 m2. Síla stěn těchto chatek je 18 až 22 mm. Jednoduchosti staveb odpovídá i nízká cena


Zahradní chatky

druhou skupinou jsou zahradní chatky, které zákazníkovi vedle možnosti uložení zahradního nářadí poskytují prostor pro odpočinek a relax uvnitř chatky, nebo na terase. Nabídka chatek je tu rozšířena o doplnění terasy, boční přístavby na nářadí, nebo přístřešku. Výběr je zde velmi široký a jsme přesvědčeni, že dokážeme splnit všechny zákazníkovy představy. Užitná plocha se pohybuje od 9m2 do 20 m2 a tloušťka stěn je obvykle 28, 40 nebo 44 mm. O tento segment je mezi zákazníky největší zájem.


Víkendové chatky

nejvyšší úroveň nabídky představují víkendové chatky, které svou dispozicí, velikostí a celkovým řešením vytvářejí zázemí pro rodinné či skupinové několikadenní pobyty v přírodě.
Jsou to chatky, jejichž tloušťka stěny je 44, 50, 60, nebo 80 mm, užitná plocha se blíží 25 m2 a jsou Víceprostorové.

Zájem o tuto skupinu každým rokem narůstá.

Speciální dřevostavby


Samostatnou skupinou jsou speciální dřevostavby, kde patří dětské domky, altánky, přístřešky na auta, nebo saunachatky, které vhodně doplňují sortiment.

Všechny chatky jsou vyráběny z kvalitního smrkového dřeva. Dodávky jsou zpracovány tak aby stavbu chatky, která je dodávána v paletovém balíku zvládl i průměrně technicky zdatný člověk. I pocit z úspěšného postavení takové stavby může být nezapomenutelným zážitkem a relaxací.

Samozřejmě, že nabídka firmy BPP sro, zahrnuje kompletní služby zákazníkům od navržení přes výrobu až po konečnou montáž s kompletním servisem.

JAK SI VYBRAT ten správný domek

Nejdříve si musíme vybrat a změřit prostor, ktrerý máme k dispozici a pak si musíme uvědomit nač nám bude domek sloužit a nakonec si vybereme ze široké nabídky vhodný model podle designu od klasického, přes romantický až k modernímu.
JAK PŘIPRAVIT základ pod chatku


Předpokladem kvality každé stavby jsou pevné a rovné základy. Tento požadavek, která se zdá být samozřejmá, nelze podceňovat ani při drobných stavbách, jako jsou chaty a zahradní domky.Výjimku tvoří nářaďové domky, kde postačí jako podklad zámková dlažba.

Stabilními základy se rozumí základové betonové pásy nebo patky s betonovou deskou. Základová spára pasů a patek by měla být v nezámrzné hloubce (minimálně 0,8 m). Tloušťka základové betonové desky by měla být 100 až 150 mm, je vhodné vyztužit ji ocelovou kari sítí o rozměrech 150 × 150 × 6 mm.

Tyto základy se aplikují buď přímo na zeminu, nebo na zhutněný štěrkový násyp s frakcí 16 až 32 a s výškou 100 až 200 mm. Dřevěné podpěry (sloupy) by neměly být kotveny přímo do betonu, ani by neměli být v kontaktu se zeminou. Kotvení se provádí pomocí nejrůznějších kovových kotev.

Betonový základ plnohodnotně nahradí samonosný podlahový rám, ukotvený na zemních vrutů.

VÝHODY:

 • Rychlá montáž
 • Šetrný zásah do přírody
 • Variabilnost osazení chatky


Možnost využití pro všechny chatky, altánky, přístřešky na auta a dětská hřiště.VÝBĚR střešní krytiny

Zastřešení je důležitým konečným prvkem zahradní chaty. Kromě ochranné funkce dotváří celkový architektonický vzhled. Při výběru střešní krytiny je důležitým kritériem sklon střechy. Podle sklonu střechy se rozhodujeme, jaký druh střešní krytiny zvolíme. Dalšími klíčovými podmínkami na volbu krytiny je hmotnost krytiny a odolnost krytiny proti povětrnostním vlivům, v neposlední řadě i cena a vzhled.

Vhodným a nejjednodušším řešením je použít jako střešní krytinu asfaltovou lepenku, nebo asfaltový šindel, který se dodává v různých tvarech jako je např.. obdélník, bobrovka a hexagon. Lepenka je pískovaná a lze si ji vybrat v barvách šedočerná, zelená, červená nebo hnědá. Ukládá se vždy na pevný podklad, a to přibitím hřebíky. Předností této střešní krytiny je hlavně její nízká hmotnost a jednoduché zhotovení. Při výběru šindele je rozhodující jeho tloušťka. Obecně platí, čím je krytina
hrubší, tím je kvalitnější.Na co si třeba při výstavbě dávat pozor

Kolem stěn zahradního domku je vhodné zhotovit okapový chodníček. Měl by mít mírný sklon, aby voda odtékala od stěn do prostoru. Chodníček usnadní i údržbu zeleně (trávníku) kolem domku a spodní díl stěny je tak dobře pod kontrolou a nedrží se v těchto místech vlhkost. Dřevěné prvky v extrémně namáhaných místech (na základové desce, v blízkosti zeminy) je důležité naimpregnovat, nejlépe máčením proti dřevokazným houbám, hmyzu a povětrnostním vlivům, nebo přímo zakoupit již tlakově impregnované řezivo. Při zateplených chatách se v žádném případě nesmí zapomenout na parotěsnou fólii. Ta se vkládá mezi vnitřní stranu tepelné izolace a vnitřní obklad, aby zabránila pronikání vlhkosti do konstrukce.

 Tipy na údržbu

Pravidelná údržba domku je klíčem k jeho bezproblémovému užívání přiměřeně dlouhou dobu. Je nutné pravidelně obnovovat ochranné nátěry. Zpravidla byste však alespoň jednou za pět let měli něj aplikovat vnější ochrannou lazuru, která vašemu domku nejenže dodá nový a svěží vzhled, ale především ho ochrání před nepříznivými vlivy, jako je slunce či voda. Na slunci má totiž dřevo tendenci šednout a vlhkost zase způsobuje houby a plísně. Občas je vhodné kontrolovat střešní konstrukci, zda není narušena a nedochází k zatékání vody. Stejně tak je důležité prohlížet spodní části obvodových stěn a podlahu. Mohou se zde vlivem vlhkosti objevit plísně, v horším případě napadení dřevokaznou houbou a hmyzem.

Navzdory těmto pracím na údržbě je dřevostavba pro tyto účely tak z ekologických a estetických, tak z ekonomických důvodů nejvhodnější.


CO JE DOBRÉ VĚDĚT o chatkách prezentovaných na www.drevodomecky.cz

 • Součástí všech chatek je dřevěná podlaha
 • Okna a dveře jsou se skleněnou výplní tloušťky 3 mm
 • Vysoké stěny a vyšší dveřní otvor
 • Všechny modely jsou včetně dřevěné podlahy
 • Jednoduchá montáž bez speciálního nářadí

 

YTQxMjVmMD